Piękne ogrodzenie jest wizytówką Twojego domu…

Z myślą o Państwa zadowoleniu i wygodzie, nasza firma przygotowała szeroką gamę produktów i usług, aby sprostać Państwa wszelkim wymaganiom. Zapewniamy bogatą ofertę stylowych kutych bram i ogrodzeń metalowych do każdego domu, ogrodu oraz wszelkich posesji. Nasze ogrodzenia spełnią Państwa oczekiwania pod względem artystycznym, jednocześnie zapewniając komfort w użytkowaniu oraz poczucie bezpieczeństwa. Zapewniamy montaż wykonanych ogrodzeń od podstaw. W cenie zawarte są wszelkie kompleksowe prace budowlane. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oprócz ogrodzeń wykonujemy również konstrukcje lub elementy wyposażenia wnętrz z metali nierdzewnych.

Dysponujemy szerokim wachlarzem projektów, oraz również wykonujemy prace według wzorów własnych klienta. Pomiary niezbędne do wyceny, porady fachowca oraz, wstępny projekt wykonujemy bezpłatnie. Dodatkowo wszelkie prace budowlane związane z przygotowaniem gruntu i montażem są już zawarte w cenie.

Oferujemy bardzo akcyjne ceny! Z nami oszczędzają Państwo swój czas i pieniądze.

Przykłady ogrodzeń metalowych. Więcej w zakładce galeria.

Nasza firma działa już od wielu lat w branży metalowej. Specjalizujemy się w produkcji ogrodzeń, bram oraz ogrodzeniowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów poszerzyliśmy naszą działalność o produkcję siatki ogrodzeniowej. Naszymi klientami są głównie właściciele działek oraz domów jednorodzinnych.

Chętnie podejmiemy współpracę z firmami z naszej branży. Poszukujemy partnerów biznesowych głównie na terenie Polski i Niemiec. Jesteśmy jednak otwarci również na inne europejskie kraje.

Ogrodzenia metalowe Szczecin

Początkowo nasza firma działała wyłącznie na terenie Polski. Od wielu lat sporą część realizacji wykonujemy również dla klientów z Niemiec. W ciągu ostatniego roku wykonaliśmy około 200 kompletnych ogrodzeń na terenie Szczecina, kraju i za granicą.

Kowalstwo artystyczne

Nasza firma oferuje wysokiej jakości ogrodzenia i balustrady. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam podjąć się nawet najbardziej wymagających zleceń.

Oferujemy produkcję oraz montaż ogrodzeń i balustrad. Realizujemy indywidualne projekty. Zajmiemy się również renowacją starych ogrodzeń oraz balustrad.

Bramy wjazdowe

Od wielu lat nasza firma dynamicznie się rozwija, wdrażając w proces produkcji ogrodzeń najnowocześniejsze technologie. Dzięki takiemu podejściu możemy Państwu zagwarantować stale najwyższą jakość oferowanych przez naszą firmę produktów oraz krótkie terminy realizacji. Poza nowoczesnym parkiem maszyn posiadamy również wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą do ich obsługi. Bierzemy udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach. W naszej firmie pracuje grupa fachowców którzy służą poradą i profesjonalnym podejściem do każdego projektu.

Przez lata rozwijaliśmy swoje możliwości produkcyjne jakościowe i proces ten trwa nadal. Dzięki temu Jesteśmy niezależną, prężnie rozwijającą się firmą logistyczną z kapitalem polskim.

Naszym celem jest przede wszystkim sprostanie potrzebom klienta oraz dostarczanie produktów i usług na najwyższym poziomie jakości.

Ogrodzenia panelowe

System ogrodzeń panelowych„”2D” oraz 3D” z przetłoczeniem usztywniającym, znajduje zastosowanie do grodzenia: fabryk, budynków użyteczności publicznej, parków czy obiektów sportowych. Stosowany również jako ogrodzenie budynków mieszkalnych jednorodzinnych i wielorodzinnych. Wykonywane z drutów stalowych okrągłych.

Solidność i estetyka to cechy, które posiadają oferowane przez nas ogrodzenia klinkierowe lub z bloczków murowanych od wiodących polskich producentów., np. Joniec, oraz cegieł rozbiórkowych.

Bramy przesuwne

Wykonujemy furtki, bramy przesuwne, oraz obustronnie otwierane, również łamane wg specyfikacji wymiarowej klienta. Wszystkie konstrukcje wypełniamy metalami wg życzeń klientów, również panelami systemowymi oraz drewnem, pasującym do reszty ogrodzenia.

Ogrodzenia przemysłowe

Ogrodzenia sportowe o wysokim stopniu wytrzymałości i elastyczności przeznaczone do obiektów sportowych oraz terenów wymagających najwyższej formy odporności. Wykonywane z drutów pionowych oraz horyzontalnych, obustronnie zgrzewanych o grubości 6mm stanowią super wytrzymałą przeszkodę ogrodzeniową.

Montaż ogrodzeń

Montaż ogrodzeń wykonujemy głównie w Szczecinie i okolicach, a przy większych zleceniach jest to cała Polska. Mamy od wielu lat stałych i sprawdzonych producentów wszelkich materiałów ogrodzeniowych, dlatego zamawiając u nas usługę wraz z materiałem, macie Państwo gwarancje wysokiej jakości towaru.

Bramy ogrodzeniowe i furtki

Bramy ogrodzeniowe, wjazdowe oraz furtki powinny się ładnie prezentować oraz być funkcjonalne i przystosowane do potrzeb posesji. W ofercie posiadamy kompleksowe wykonanie bram ogrodzeniowych oraz furtek wraz z montażem. W zależności od indywidualnych potrzeb klienta, bramy mogą być wykonane z drewna lub stali, a materiały zapewniamy my, lub korzystamy z tych dostarczonych przez inwestora Szczecin. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych materiałów oraz wykonania.

Profile malowane są proszkowo, co zapewnia nie tylko wybór spośród ponad 200 kolorów. Utwardzana w wysokiej temperaturze powłoka nadaje naszym ogrodzeniom wieloletnią trwałość. Zapomnij o uciążliwym i kosztownym malowaniu! Oferujemy wiele profili i połączeń, z których mogą Państwo stworzyć płot według indywidualnego projektu. Kolor, układ profili, rozstawa, wycięcia, wymiary – wszystko do indywidualnej konfiguracji! Zależy nam na zapewnieniu jak największej różnorodności naszych ogrodzeń. Oferujemy fachową pomoc w zakresie koncepcji, jak również rozwiązań technicznych. Jeśli szukają Państwo ogrodzenia trwałego, pięknego, harmonijnie dopełniającego otoczenie, czy to nowoczesne, czy tradycyjne – zapraszamy! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Siatki ogrodzeniowe

W Szczecinie siatki ogrodzeniowe są wciąż najczęściej wybieranym typem ogrodzenia. Nie należą do najbardziej atrakcyjnych pod względem wyglądu, ale prawidłowo zamontowane idealnie spełniają funkcję ogrodzeniową. Na polskim rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów siatek: siatki z małym oczkiem, siatki z oczkiem heksagonalnym, siatki zgrzewane, siatki wiązane (leśne) i znacznie więcej. Do najważniejszych zalet tego typu ogrodzenia należy: elastyczność, możliwość dostosowania nawet do bardzo trudnego terenu, możliwość szybkiej naprawy, przedłużenia lub zmiany położenia, stosunkowo niska cena.

Zajmujemy się wykonaniem i montażem siatek ogrodzeniowych wszystkich rodzajów. Wykonujemy ogrodzenia obiektów prywatnych, posesji, obiektów sportowych oraz placów. Nasze siatki ogrodzeniowe cechuje najwyższa jakość materiałów oraz wykonania, na co dajemy kilkuletnią gwarancję.

A co obejmuje nasz katalog? Przede wszystkim znaleźć w nim można odpowiednie dla siebie ogrodzenie, przeznaczone do wykorzystania w budownictwie jednorodzinnym, a także na terenie osiedli. Są tu także rozwiązania dedykowane dla specjalistycznych obiektów, np. jednostek wojskowych czy obiektów sportowychw mieście Szczecin, takich jak boiska czy korty tenisowe. Prowadzimy aktywną współpracę z hurtowniami i budowlanymi składami na terenie całego kraju.

Co wyróżnia nasze Centrum? Przede wszystkim niezwykle bogata oferta. Posiadamy nowoczesne ogrodzenia panelowe, bramy, automatykę do bram skrzydłowych czy przesuwanych, pojedyncze sztachety i wiele innych, doskonałych produktów. Znaleźć tu można zarówno kompleksowe systemy ogrodzeń, jak i pojedyncze akcesoria. Każde nasze ogrodzenie charakteryzuje się idealnym połączeniem najwyższej jakości oraz niezwykle konkurencyjnej ceny. Nowością w naszej ofercie są niezawodne siatki do hodowli zwierząt oraz siatki techniczne. Na życzenie klienta zrealizujemy także projekty wedle jego wytycznych.

W razie jakichkolwiek pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Ogrodzenia metalowe

Przęsła ogrodzeniowe wykonane z metalu ocynkowanego to wytrzymały i estetyczny element aranżacji posesji. Stosujemy różne rodzaje wypełnień. Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów propozycji!

Ogrodzenia panelowe

Polecamy szeroki wybór ogrodzeń panelowych wysokiej klasy. Do wyboru mamy ogrodzenia ocynkowane ogniowo bądź ocynkowane i malowane proszkowo.

Ogrodzenia murowane


Ogrodzenia drewniane

Klasyczne ogrodzenia drewniane dostępne w naszej ofercie wykonane są z wysokiej jakości sztachet oraz desek. Oferujemy produkty o różnorodnym designie w atrakcyjnych cenach.